Молодіжне свято open air «Гончарне коло» - DSC03439Днями  в Дніпропетровському національному історичному музеї ім. Д.І. Яворницького відбулося молодіжне свято open air «Гончарне коло» – свято сили, краси та енергії!

На цілий день площа біля музею перетворилась на справжню гончарну майстерню, де злилися в єдине ціле дві стихії – глина і вогонь. Кожен присутній мав можливість спробувати свої сили у приборканні цих стихій, адже працювали майстер-класи на гончарному колі від кращих гончарів міста – Сергія Горбаня, Павла Драбкіна, Сергія Пелиха, Ігоря Сухіна. Гості свята на власні очі бачили, якою є справжня гончарна піч, допомагали майстрам і розпитували про особливості такого випалу.

Весь день працював ярмарок виробів гончарів і керамістів. Майстри з Дніпропетровська та області привезли вироби на будь-який смак.

Не залишила нікого байдужим і яскрава концертна програма. Уособленням сили та мужності стали виступи кращих бойових шкіл Дніпропетровська, красу та гармонію подарували сучасні танцювальні колективи, а молодіжні музичні гурти зарядили незабутньою енергетикою та створили чудовий настрій. Феєричним фіналом свята, як завжди, стало Fireshow від театру вогню Elements.

За матеріалами сайту www.prostir.museum

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *