«Єдина родина - моя Україна» - фестиваль мистецтв на Криворіжжі - sslУже стало доброю традицією проведення в місті Кривий Ріг фестивалю мистецтв національно-культурних товариств міста «Єдина родина – моя Україна», який відбувся вже втретє на Арт-Майдані біля Криворізького академічного театру драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка.

Стометровий прапор міста Кривого Рогу, який несли вихованці Криворізького міського ліцею з підвищеною фізичною підготовкою, став символом єднання 10 національних товариств міста.

Урочистості заходу додавали вихованці ансамблю народного танцю «Горицвіт» МПДЮТ «Горицвіт», студії естрадного танцю «Ренесанс» та естрадно-спортивного танцю «Ювента» ПДЮТ Центрально-Міського району. 

Понад 150 дітей та вихованців загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів брали участь у концертній програмі фестивалю: було представлено хореографічні та вокальні номери багатьох національностей.

26 керівників гуртків позашкільних навчальних закладів продемонстрували роботи образотворчого та декоративно-вжиткового мистецтва, в яких відображені життя, культура, обряди та традиції країн-учасниць фестивалю.

Представники національно-культурних меншин міста показали гостям свята національні костюми та предмети національного побуту. Також усі присутні товариства показали як корінні національні страви, так і нові оригінальні, відповідно до традицій країни.

За інформацією Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *