Вихованці Рівненського регіонального центру з фізичної культури і спорту «Інваспорт» у складі збірної команди України посіли перше місце на чемпіонаті світу з пауерліфтингу та жиму лежачи серед спортсменів із вадами зору.

Рівненські пауерліфтери - тріумфатори - transЗокрема, Ольга Чайковська змагалась у трьох дисциплінах і в усіх здобула “золото”. Галина Галінська зайняла дві перші сходинки у триборстві та серед ветеранів, а також друге місце — з жиму лежачи. Роман Куров також здобув два “золота” у триборстві та жиму лежачи. У цих же категоріях ще один спортсмен із Рівненщини Роман Набухотний посів другі місця.

Українські пауерліфтери повернулися з Китайської Народної Республіки із 10 медалями, з яких – 7 золотих і 3 срібні. А Роман Куров встановив три світові рекорди.

Заступник голови Рівненської облдержадміністрації Олексій Губанов привітав чемпіонів із здобутими перемогами. Він вручив медалістам і їхньому тренеру сертифікати на виплату грошових винагород та побажав пауерліфтерам нових досягнень. Також Олексій Губанов повідомив, що обласна влада й надалі опікуватиметься та підтримуватиме «Інваспорт» і спортсменів, які тут займаються. Завдяки їм про Рівненщину знають далеко за кордоном, адже вихованці центру постійно повертаються зі змагань з призовими місцями, зазначив Олексій Губанов.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *