Із 28 вересня Співоче поле відчиняє двері для всіх охочих, хто бажає познайомитись із квітковим модерном. Уперше в квіткових вертикальних конструкціях поєднаються філософія сходу, тенденції сучасного мистецтва і ландшафтне декорування.

10 композицій, створених фахівцями районних комунальних підприємства, виконані у стилі модерн, серед них переважають художні стіни. Матеріалом стала хризантема, яка візерунком передає терпкий аромат зрілості – періоду підсумків та звершень.

Відвідувачі побачать «Осінній блюз» (Дарницький район), «Імпровізації на тему Гауді» (Голосіївський район), «Плин часу» (Святошинський район), «Політ лелек» (Солом’янський район) тощо.

Усього було використано приблизно 13 тисяч хризантем вітчизняного виробника. Основою інсталяцій є металеві та дерев’яні конструкції, оазис флористичний. А дзеркало, листи полікарбонату, мармурова крихта доповнюють їх.

«У композиціях ми намагались хризантему підняти вгору для метафоричної передачі устремлінь до світла і сонця саме в цю пору року. Кожна окрема композиція є органічною частиною цілісної художньої картини – осіннього різнобарв’я на Співочому полі», – зазначив генеральний директор КО «Київзеленбуд» Михайло Царенко.

Увага! Офіційне відкриття виставки хризантем «ART модерн» заплановане на 28 вересня. Виставка працюватиме щоденно з 9:00 до 21:00 і триватиме до 20 жовтня.

Традиційно вхід на виставку для дітей до 7 років, інвалідів і ветеранів ВВВ, а також учасників ліквідації аварії на ЧАЕС – безкоштовний. Для інших осіб вартість квитка – 25 грн.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу