Уже другий рік поспіль 27 вересня у День вихователя і всіх дошкільних працівників стало традицією святкування Всеукраїнського Дня дошкілля.

Мета цього свята – підняття престижності професії педагога дошкільного навчального закладу, об’єднання потенціалу дошкільної освіти усіх регіонів України, привернення уваги до дитячого садка та дошкільного дитинства.

Відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля відбудеться 27 вересня 2013 року о 10:00 в приміщенні Київського палацу дітей та юнацтва (м. Київ, вул. І. Мазепи, 13).

27 вересня, у День дошкілля - нагородження переможців конкурсу «У дитячому садочку - як у барвистому віночку!» - bbfПрограмою заходу передбачено: звіт стану та перспективи розвитку дошкільної освіти в Україні, підбиття підсумків та нагородження переможців і лауреатів конкурсів, зокрема конкурсу «У дитячому садочку – як у барвистому віночку!», що за всебічної підтримки Міністерства освіти і науки проходив на Освітньому порталі “ПедПРЕСА”, а також концертна програма та виставка кращих творчих робіт педагогів і вихованців ДНЗ, виставка-портфоліо переможців конкурсу «Вихователь року» в 2013 році, виставка- ярмарок дидактичних посібників, освітянських видань, робота ЛЕГО-містечка тощо.

Запрошуємо представників ЗМІ висвітлити цей захід!

Акредитація триватиме до 18:00 год. 26 вересня за тел. 481-32-62.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *