«Школа волонтера» розпочала свої заняття з молоддю Луганщини - hhgІз початком навчального року стартує навчання в очно-заочних школах Луганського обласного центру розвитку дитячого руху «Лугарі».

Однією з них є «Школа волонтера», що спрямована на активізацію життєвої позиції школярів і студентів, поширення вміння користуватись головним надбанням демократичного суспільства – свободою, а також можливістю творчої самореалізації.

Школа створюється для того, щоб надати можливість дітям реалізувати себе, відчути свою причетність до участі у державних справах. Головною метою школи є забезпечення комплексної теоретичної та практичної підготовки волонтерів усіх рівнів шляхом впровадження моделі соціально-педагогічного навчання. 

Цього року спеціалісти Центру навчають студентів Луганського коледжу технологій і дизайну ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Підхід до навчання загалом незмінний, але найбільша увага приділяється роботі та спілкуванню волонтерів із різними категоріями населення. Молодь залюбки набирається теоретичної інформації для подальшої практики. І хоча до розгляду в «Школі волонтера» запропоновано багато тем і матеріалів, дітей це не лякає, а навпаки, ще більше зацікавлює.

Весь теоретичний і практичний матеріал, участь у заходах ЛОЦРДР «Лугарі» та інших проектах спрямовані на досягнення головної мети школи.

Випускникам «Школи волонтера», незалежно від роду діяльності, завжди можуть знадобитися знання, вміння та навички, отримані на заняттях. А як свідчить досвід випускників минулих років: усім, що було отримано в «Школі «Волонтера», вони користуються постійно.

За інформацією Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Луганської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *