У Вінницькому НТУ відкрито інформаційний офіс представництва ЄС в Україні - bh25 вересня  у Вінницькому національному технічному університеті глава Місії Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський відкрив Інформаційний офіс Представництва Європейського Союзу.

В Україні це вже 16-й подібний центр. Ректор вищого навчального закладу, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко на урочистостях запевнив, що університет виправдає довіру, належно зорганізує роботу з інформування громадськості про процеси, що відбуваються в Європейському Союзі. Зауваживши, що відкриття такого офісу саме у ВНТУ є символічним, адже ВНЗ відзначається активною співпрацею з багатьма університетами світу. Віднині така спільна робота з європейськими вищими навчальними закладами значно пожвавиться. 

У Вінницькому офісі Представництва ЄС можна буде отримати доступ до електронних баз даних євроспільноти і необхідну літературу. Звісно, не лише студентам і викладачам ВНЗ, а й усім мешканцям регіону.

«Мережа інформаційних офісів Представництва ЄС в Україні – це мультиплікатор інформації про Європейський Союз і водночас засіб комунікації в самій Україні. Громадяни України можуть тут зорганізувати дискусії, обговорення спільних проблем через відеоконференції з мешканцями інших регіонів і міст, де маємо такі ж офіси, – в Донецьку, Дніпропетровську, Білій Церкві, Києві чи інших містах, – наголосив Глава Місії ЄС в Україні Ян Томбінський, зазначивши, що головною темою для спілкування все ж є тема євроінтеграції України та її підготовка до асоційованого членства в ЄС.

Участь у відкритті офісу також взяли голова Вінницької обласної державної адміністрації Іван Мовчан, голова обласної Ради, очільник Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк, Вінницький міський голова Володимир Гройсман.

Відкриття офісу відбулося під час міжнародної конференції «Розвиток Єврорегіону «Дністер» як складова розвитку прикордонних територій України та Республіки Молдова», що відбувалась у Вінницькому національному технічному університеті.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *