Учні й педагоги ПТНЗ Донеччини змагалися в творчості - aaДнями в Донецькому обласному палаці молоді «Юність» відбулися обласні огляди-конкурси з декоративно-прикладної та технічної творчості серед учнів і педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів Донецької області.

Захід пройшов на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України», в рамках Року дитячої творчості, з метою підняття престижу робітничих професій, сприяння реалізації творчих задумів у професійному самовизначенні і творчій самореалізації учнів професійно-технічних навчальних закладів, організації змістовного дозвілля, художньо-естетичного виховання учнівської молоді, пробудження в неї поваги до національної спадщини та залучення до відкриття і розуміння прекрасного в навколишньому середовищі та у своєму житті. У виставці взяли участь 80 професійно-технічних навчальних закладів Донецької області. 

На виставці були представлені за різними видами творчості 1306 робіт:

– декоративно-прикладної творчості – 691 експонат;

– технічної творчості – 228 експонатів;

– фототворчості – 387 експонатів.

Учні й педагоги ПТНЗ Донеччини змагалися в творчості - aadУчні й педагоги ПТНЗ Донеччини змагалися в творчості - aasУчні й педагоги ПТНЗ Донеччини змагалися в творчості - aagУчні й педагоги ПТНЗ Донеччини змагалися в творчості - aav

За підсумками виставки творчі роботи майстрів Шахтарського професійного ліцею та Амвросіївського професійного ліцею були відібрані для участі в конкурсі «Кращий твір року», який проводить Національна спілка майстрів народного мистецтва України.

Під час урочистого закриття виставки відбулися майстер-класи «Ремонт пластикових матеріалів із використанням інноваційних технологій», його провели майстри Макіївського будівельного центру професійно-технічної освіти імені Ф. Бачуріна, та «Виготовлення оригамі та кіригамі», який провела учениця Костянтинівського професійного будівельного ліцею.

За інформацією Департаменту освіти і науки Донецької ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *