Відсвяткували день дошкілля і нагородили переможців конкурсу «У дитячому садочку – як у барвистому віночку» - IMG 815427 вересня в київському Палаці дітей та юнацтва відбулося святкування Всеукраїнського дня дошкілля, що цього року відзначається вже вдруге.

Працівників дошкільних закладів привітав заступник міністра освіти і науки України, керівник апарату Олексій Дніпров, який озвучив оптимістичні показники: якщо в 2000 році дитячі садки відвідували лише близько 50 відсотків дітей 3-5 років, то в 2013-му ця цифра зросла до 81,8 відсотка. Різниця в 32 відсотки, за словами Олексія Сергійовича, свідчить про зростання авторитету дошкільної освіти. Підтвердженням цього став всеукраїнський конкурс професійної майстерності працівників ДНЗ «Вихователь року», який цього року проводився вперше – проте рівень конкурсантів приємно здивував членів журі.


Під час святкування Дня дошкілля було оголошене ім’я переможниці конкурсу – нею стала вихователька ДНЗ № 403 м. Донецька Олена Чічігіна. Стали відомі й переможці всеукраїнського конкурсу «У дитячому садочку – як у барвистому віночку», що проводився Освітнім порталом “ПедПРЕСА” (pedpresa.com.ua): 209 дошкільних закладів з усієї України змагалися за право назвати кращим свій дитячий майданчик.

А завоював це право ДНЗ № 27 «Дзвіночок» міста Вінниці. Він, до речі, брав участь і в попередньому конкурсі освітнього порталу – всеукраїнському огляді кращих відеоматеріалів про здоров’язбережувальні технології в ДНЗ. Переможцеві, а також закладам, що посіли друге та третє місце, було вручено дипломи та цінні призи – багатофункціональні набори «Теремок» виробничої компанії «АКВА СПОРТ СЕРВІС».
Відсвяткували день дошкілля і нагородили переможців конкурсу «У дитячому садочку – як у барвистому віночку» - IMG 8550Відсвяткували день дошкілля і нагородили переможців конкурсу «У дитячому садочку – як у барвистому віночку» - IMG 8532Відсвяткували день дошкілля і нагородили переможців конкурсу «У дитячому садочку – як у барвистому віночку» - IMG 8535Відсвяткували день дошкілля і нагородили переможців конкурсу «У дитячому садочку – як у барвистому віночку» - IMG 8540Відсвяткували день дошкілля і нагородили переможців конкурсу «У дитячому садочку – як у барвистому віночку» - IMG 85801
 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *