2 836
Кращий сайт – у школи-дитячого садка «Пролісок»! 7 Червня, 2012 Педагогічна Преса

7 червня у залі засідання колегії МОНмолодьспорту відбулося урочисте нагородження переможців та лауреатів Огляду сайтів дитячих садочків за участю міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника, його заступника Бориса Жебровського, представників департаменту загальної середньої та дошкільної освіти міністерства, керівництва видавництва «Педагогічна преса», ЗМІ та партнерів нагородження – Тютюна Олександра, гендиректора ВНПС “ГлобалМані” та Кметика Володимира, керівника та власника телеканалу “Малятко ТV”. 

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту при інформаційній підтримці освітнього порталу ПедПРЕСА провело Огляд кращих інтернет-сайтів дошкільних навчальних закладів. З понад 80 дошкільних навчальних закладів, навчально-виховних комплексів та центрів розвитку дитини з усіх регіонів України фахівці відомства обрали 19 кращих.

Загалом у інтернет-голосуванні на порталі ПедПРЕСА взяли участь більше 30 000 осіб.

За підсумками голосування, переміг школа-дитячий садочок І ступеня «Пролісок», м. Київ, який набрав 19 558 голосів відвідувачів порталу. Саме цей заклад і отримав головний приз – ноутбук, який вручив директор видавництва «Педагогічна Преса» Олександр Овчар.

Крім того, за активну участь в он-лайн-голосуванні спеціальний приз від керівництва порталу отримав ще один дитячий садочок – дошкільний навчальний заклад №6 «Крунк», м. Славутич, Київської області.

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник привітав учасників і переможців.

Він зазначив, що «не лише міністерство, а й вище керівництво держави приділяє цьому увагу. Так, наприклад, перебуваючи у місті Славутич, Президент України Віктор Янукович відвідав дитячий садок «Крунк». І серед тих новацій, родзинок педагогічної роботи Президент ознайомився з роботою Інтернет-ресурсу дитячого закладу «Крунк». І тому, важливо, що перший такий творчий огляд сайтів дошкільних закладів разом з нашими партнерами, з громадською організацією, ми провели».

Окрім того, Дмитро Табачник поділився своїми враженнями від проведеного конкурсу: «Я ніколи не міг уявити, що буде така кількість симпатиків, голосів і взагалі такий величезний інтерес і педагогічної громадськості, і батьківської до Інтернет-сайтів дошкільних закладів. Деякі учасники цього творчого конкурсу набирали по 10-19 тисяч голосів».

Міністр подякував усім конкурсантам за активну участь: «Без перебільшення всі ті дошкільні заклади, які створили свої Інтенет-сайти заслуговують на надзвичайно високу оцінку, на подяку».

Усі учасники огляду отримали цінні призи від спонсорів. Платіжна система “ГлобалМані” виступила партнером заходу та надала цінні призи всім 19 учасникам. Генеральний директор ВНПС “ГлобалМані” Олександр Тютюн повідомив, що учасникам зараховано на електронні гаманці електронні гроші в еквіваленті 1 тисячі гривень кожному. За допомогою електронних грошей “ГлобалМані” дитячі садки зможуть разрахуватися за послуги зв’язку, сплатити за користування Інтернетом тощо.

Вітаємо переможців!

І місце – ШКОЛА-ДИТЯЧИЙ САДОК І СТУПЕНЯ «ПРОЛІСОК» ДАРНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ГОЛОСІВ 19558
      ІІ місце – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД № 40 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОСІВ 13405
      ІІІ місце – СЛАВУТИЦЬКИЙ ДНЗ (ЯСЛА-САДОК) № 6 «КРУНК» КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОСІВ 11436
 Уже скоро на порталі ПедПРЕСА з’явиться новий конкурс. Слідкуйте за оновленнями!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Коментарi

  1. А чому не можна було відзначити усі 19 ДНЗ? Що для Вас айпад? А садочкам і по 1 ноутбуку не завадило б! Повністю згоден з попереднім дописувачем: тому, хто найбільше потребує – головний приз! А Ви читали про подарунки президента ДНЗ “Крунк” ? От кому найбільше ПОВЕЗЛО!!! А Ви задумувалися, хто в ДНЗ обслуговує сайти, де ДНЗ беруть кошти? Що там комп’ютер у деяких навіть фотоапарату чи відеокамери немає, а люди працюють! про медіапроектор мріють, щоб діткам хочаб мультики показувати, що там говорити про інтерактивну дошку… Деякі дорослі таких слів не знають. От цікаво – де ж стільки голосів набрали переможці, хто ж це так допомагав голосувати?

  2. Не считаю такую победу честной! Нельзя сравнивать голосование в столице и обласных городах (учесть хотя бы даже наличие компов, не говоря уже о количестве людей в городе)…..да и не озвучили результат проверки возможного баловства с айпишниками…….Вобщем главный приз – самым честным и нуждающимся((