У Вільному відзначили 70-річчя визволення рідного села від німецько-фашистських загарбників - lld3До 70-річчя визволення села Вільного Новомосковського району Дніпропетровської області у Вільненському навчально-виховному комплексі було проведено зустрічі з дітьми війни та в’язнями концтаборів, також у навчальному закладі пройшов конкурс малюнків «Лунали бої в Придніпров’ї» та конкурс читців.

Урок мужності, проведений 20 вересня 2013 року, присвячений 70-річчю визволення села від німецько-фашистських загарбників, надовго залишиться в пам’яті кожного вихованця НВК. Метою заходу було розширення знань учнів про історію села у воєнні роки, вшанування подвигу визволителів, увічнення пам’яті загиблих воїнів, виховання у молодого покоління шанобливого ставлення до ветеранів та дітей війни.

У Вільному відзначили 70-річчя визволення рідного села від німецько-фашистських загарбників - dklКласні керівники 1 – 11 класів розповіли учням про історичні факти визволення рідного села, ознайомили з особливостями партизанського руху на Новомосковщині та у Вільному, показали фотографії солдат, які загинули, визволяючи рідне село, відеофільми воєнної тематики.

Першокласники дізналися про життя односельчан у період окупації, учні 2 класу прослухали розповідь дитини війни Івана Гмирі. Факти життя у воєнні роки, наведені ним, вразили молодших школярів. Четверокласники дізналися про повного кавалера ордену Слави Андрія Пантюшка, який народився у селі Вільному, захищав Ленінград, брав участь у звільненні Польщі, Прибалтики, Чехословаччини, дійшов до Берліна, брав участь у параді Перемоги в Москві.

Учні 7 класу на годині дослідження «Історія одного пам’ятника» пригадали основні події Великої Вітчизняної війни, ознайомились із ходом визволення села Вільного, дослідили історію пам’ятника загиблим воїнам у селі, встановили причинно-наслідкові зв’язки, провели пошукову роботу.

Вшановуючи пам’ять загиблих воїнів, учні навчально-виховного комплексу поклали квіти до братської могили.

За інформацією Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *