Шановні співвітчизники, дорогі діти! 

Сьогодні - День усиновлення - dkl30 вересня в Україні відзначається День усиновлення. Це вже традиційний день вшанування одвічних людських цінностей: людяності, милосердя, доброти та любові.

Щоб дитинство було безтурботним, радісним і щасливим, кожній дитині необхідна батьківська любов, тепло та родинний затишок.

Захист прав та інтересів дітей, і передусім найуразливішої категорії ? дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, створення гідних умов для їх виховання та розвитку – є одним із пріоритетів державної політики України. Держава і суспільство відповідальні за долю кожної дитини, яка опинилась у скруті. Життя, безпека, здоров’я, майбутнє дитини залежить від нас, дорослих.

Українці, приймаючи в родини дітей, які за різних життєвих обставин втратили свою сім’ю та залишилися без батьківського піклування, виявляють найкращі людські почуття та моральні чесноти.

Усиновити дитину-сироту, полюбити, виховати і виростити як рідну ? цей надзвичайно важливий крок щороку в Україні роблять близько двох тисяч сімей. Саме вони вселяють в дитячі душі і серця віру, надію та любов, роблять дитинство світлим і радісним.

Серце у людини є, щоб думати не тільки про себе – така давня життєва істина стала сенсом життя для батьків-усиновлювачів, прийомних батьків, батьків-вихователів та опікунів.

Так було завжди ? історію і країну творять люди, історію щасливого дитинства творять батьки.

Ми щиро вітаємо і пишаємося родинами, які усиновили дитину-сироту. Віримо, що батьки і діти, яких звела доля, будуть щасливими.

За кожним святом і навіть невеликими досягненнями стоїть щоденна, кропітка і відповідальна робота працівників державних органів, служб, закладів, громадських і благодійних організацій. У цей день висловлюємо подяку усім тим людям, чия наполеглива праця та активна суспільна позиція допомагають розв’язати проблеми дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Доброта і любов ? головне, в чому відчувають потребу діти ? наша надія і наше майбутнє. Тож нехай кожна дитина має родину, в якій зможе бути щасливою!

З днем усиновлення!

Прем’єр-міністр України Микола АЗАРОВ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *