Мистецтво без кордонів -Нещодавно в Київському державному інституті декоративно-прикладного мистецтва та дизайну імені Михайла Бойчука відбулася зустріч з представниками Інституту мистецтв Опольського Університету (Республіка Польща).

Візит відбувся у рамках підписаної Угоди про співпрацю між мистецькими інститутами України та Республіки Польща.

Метою заходу стала презентація власного ВНЗ, проведення іспитів до магістратури серед випускників бакалаврату Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва та дизайну імені Михайла Бойчука та узгодження плану подальшої співпраці.

Іспит до магістратури ІМОУ відбувся на такі спеціальності: графічний дизайн і нові медіа; куратор мистецтва; малі скульптурні форми графічних елементів; мультимедійний художник-постановник. За результатами іспиту чотири студенти КДІДПМД імені Михайла Бойчука зараховані до магістратури ІМОУ.

Також під час візиту польські митці провели лекції-презентації для студентів і викладачів та відвідали кафедри інституту. На лекції директор Інституту мистецтв професор Луція Пивовар-Багінська розповіла про сучасне мистецтво Польщі та показала весь спектр дипломних робіт своїх випускників; д-р Гжегож Гайос – про сучасне графічне мистецтво та роботи випускників кафедри графічного дизайну; д-р Бартош Посацький – про медіа-арт, мистецтво 3D, анімацію та мистецтво інсталяції, і продемонстрував відповідні роботи студентів та випускників.

Лекції проходили польською мовою, підтримку в перекладі надано Польським інститутом в Києві.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *