Він працює звичайним кіномеханіком, а у вільний від роботи час зачитується детективними історіями про Шерлока Холмса. І коли у його житті з’являється кохана, щоб завоювати її серце, кіномеханіку доводиться стати справжнім детективом. Ця історія лягла в сюжет німої кінокомедії «Шерлок молодший», яку вже сьогодні у новому кіноклубі подивляться і обговорять студенти Київського національного університету ім.Тараса Шевченка.

Новий кіноклуб відкривається на базі психологічного факультету КНУ. Він має об’єднати усіх любителів кінематографу і тих, хто просто любить гарно провести час.

Зустрічі кіноклубу вирішили організовувати таким чином, щоб разом переглядати кращі кінокартини, обговорювати тенденції та віяння кінематографу. Тож учасники не тільки дивитимуться кіно, а й дізнаватимуться чимало нового про фільми, епохи, режисерів тощо.

Фільм «Шерлок молодший» відкриватиме засідання кіноклубу. Цю стрічку обрали не випадково. Адже, крім того, що ця картина є перлиною золотого фонду німого кіно, вона також входить до переліку 250 кращих фільмів за версією IMDb. Це список художніх фільмів, які отримали найвищі оцінки користувачів, один із перших рейтингів, створений самими кіноманами.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу