0 441
У Полтаві з’явився перший мовний табір для дітей 7 Червня, 2012 Педагогічна Преса

З 28 травня у полтавській школі № 3 почав працювати оздоровчо-мовний табір для дітей.

Ініціативу директора школи Євгенія Романова, підтримала педагогічна рада школи. Як відомо, вивчення іноземної мови потребує безперервних занять та спілкування вихованців один з одним та педагогами.

На оздоровленні у таборі перебуває 65 дітей, з яких 19 — пільгові категорії: діти-чорнобильці, члени багатодітних сімей. За словами директора школи, ідея створення мовного табору не є новою, особливо у заміських таборах. Проте табір «Rainbow» або «Веселка» у перекладі з англійської, відрізняється від інших використанням мультимедійних технологій. Директор табору, Тетяна Любченко, розповіла, що мовний табір працює лише перший рік, але продовжувати справу планують і у подальшому. Діти перебувають на оздоровленні на протязі 3 тижнів. У таборі знаходяться учні молодшої школи — 1-4 класу. Тому форма навчання — ігрова. Дозвілля учнів складається з гуртків за інтересами, таких як: «Умілі ручки», ліпка, малювання, співи; екскурсій до театру ляльок, музично-драматичного театру імені Гоголя; спортивних ігор і обов’язкового 60-хвилинного вивчення іноземної мови. Так, англійську вивчають у школі з 1-го класу, французьку і німецьку додають у 5 класі. Відповідні мови учні поглиблюють під час перебування у таборі «Rainbow», з ними працюють вчителі-мовники.

Улюблені ігри дітлахів, за словами вчителів англійської мови Лариси Сосенко та Людмили Корочки, це «Бінго» (у грі ведучими є самі учні) та перегляд мультфільмів на англійській мові. Домашніх завдань дітям не задають.

Учні школи № 3 декілька разів на рік їздять на екскурсії за кордон, ведуть переписки з носіями мови, беруть участь у фестивалях. Учениця Яна Басенко у цьому році виграла програму обміну «Flex» і зараз готується рік навчатися в американській школі.

Табір працюватиме до 15 червня. За словами самих вихованців, їм подобається проводити свій час у «Веселці». А педагоги зауважують, що додаткове вивчення іноземної мови влітку сприятиме підвищенню успішності протягом навчального року.

За інформацією poltava.pl.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *