Компанія GMC Junior за підтримки Міністерства освіти та науки України та низки відомих світових компаній, зокрема, Ернст & Янг і Бізнес-інкубатора Happy Farm 14 жовтня 2013 року проведе І Всеукраїнський студентський чемпіонат з управління компанією. Напередодні в Національному університеті «Львівська політехніка» відбулася презентація цього цікавого та перспективного для студентів проекту.

Змагання молодих економістів і менеджерів дозволить їм узяти участь в унікальному тренінгу Global Management Challenge, отримати незамінний управлінський досвід, аналогічний трьом рокам стажування у великій компанії. Це — нові знайомства з ровесниками, бонус під час співбесіди, отримання сертифіката учасника чемпіонату, реальні перспективи працевлаштування.

Організатор чемпіонату, компанія GMC Junior, реалізовуючи цей проект, дає змогу його учасникам розвинути навички в бізнес-моделюванні та практичному управлінні великою виробничою бізнесовою структурою, випробувати свої сили у чесному змаганні зі студентами різних країн тощо.

Щоб стати учасником чемпіонату, слід зібрати команду у складі 3 – 5 осіб (студенти ІІІ – V курсів) і до 10 жовтня 2013 року зареєструватися на сайті www.gmc.in.ua.

Довідково

Компанія Ернст & Янг — міжнародний лідер з аудиту, оподаткування і права, супроводу угод і консультування. Спільні цінності та високі стандарти якості об’єднують 167 тисяч співробітників фірми в усьому світі.

Бізнес-інкубатор Happy Farm — це «вибухова» програма розвитку стартапу, шалений network і невичерпні можливості, незабутнє спілкування та навчання в американському стилі, можливість стажування в Кремнієвій долині тощо.

За інформацією прес-служби Національного університету «Львівська політехніка»

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу