Шестеро вихованців Республіканського вищого училища фізичної культури, яке очолює Володимир Тібабішев, здобули медалі різного ґатунку на чемпіонаті України з фехтування на шаблях.

На Всеукраїнській першості серед юніорів, що відбулася в Миколаєві, в активі шаблістів РВУФК одна золота, чотири срібні та одна бронзові нагороди. Зокрема, студент другого курсу, майстер спорту України Олексій Стаценко виграв золоту медаль в особистому турнірі. Потім Олексій допоміг збірній Києва разом з однокурсником Богданом Лисенком (майстер спорту України), учнями 11-го класу Віталієм Діденком (перший розряд) і Назаром Лісовим (кандидат у майстри спорту України) фінішувати другою в командному заліку. 

Бронзових нагород удостоїлися одинадцятикласники, кандидати в майстри спорту України Олександр Каракай та Юрій Нікітін, які захищали спортивну честь команди Черкаської області.

Голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, член Національного олімпійського комітету Євген Баженков привітав шаблістів РВУФК та їхніх тренерів Гарніка Давидяна та Олександра Оболенського з успішними виступами на всеукраїнській спортивній арені й побажав нових олімпійських злетів.

За інформацією прес-служби Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу