У Міжнародний день людей похилого віку міністр соціальної політики України Наталія Королевська відкрила новий навчальний рік в «Університеті третього віку», що працює на базі Шевченківського територіального центру соціального обслуговування.

«Сьогодні весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку. У зв’язку з цим я хочу висловити своє захоплення тими, хто в такому поважному віці не боїться йти до нових професійних горизонтів, хто прагне до самореалізації з користю для країни та суспільства. Це – свідчення справжньої цілеспрямованості та наполегливості», – сказала Наталія Королевська.

Міністр зазначила, що в Україні навчання старших людей є інноваційним проектом, мета якого – впровадження та практична реалізація принципу навчання впродовж усього життя. Це особливо важливо для вирішення проблем немолодих людей, покращення якості їхнього життя, збереження та формування їхньої активної життєвої позиції.

«Новий навчальний рік – це новий етап вашого шляху до нових знань та вмінь, а також до нових можливостей. Я впевнена, що цей шлях для вас буде сповненим перемог і успіхів, яких я щиро вам бажаю!» – сказала Наталія Королевська.

Довідково

На базі Шевченківського територіального центру соціального обслуговування № 2 відкрито 12 факультетів: правознавчий, літературно-художній, здорового способу життя, психологічний, краєзнавчий, випічки і смачної їжі, хорового співу, прикладного мистецтва, англійської, французької та німецької мов, інформаційних технологій. На обслуговуванні у Територіальному центрі № 2 перебувають 2 777 одиноких непрацездатних громадян. Усього в Україні 732 територіальні центри соціального обслуговування, які забезпечують послугами понад 1,5 мільйона осіб.

Згідно з Меморандумом безперервної освіти Європейського Союзу освітні системи повинні вміти гнучко адаптуватися до сучасних умов. Сьогодні концепція навчання протягом усього життя прийнята і реалізовується в більшості розвинених країн світу. Основним завданням «Університету третього віку» є проведення безкоштовного навчання та освітніх заходів для людей пенсійного віку.

Прес-служба Міністерства соціальної політики

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу