58 дитячих будинків сімейного типу відкрито на Київщині -Про це сьогодні повідомив голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк під час відкриття дитячого будинку сімейного типу сім’ї Надії та Володимира Резмерів, що в Києво-Святошинському районі.

Будинок загальною площею 385 кв.м., триповерховий, цегляний, газифікований, електрифікований, наявні водогін, каналізація. У будинку 21 житлова кімната, 8 санвузлів і 3 кухні. Сім’я забезпечена меблями, побутовою технікою. Діти мають місця для відпочинку та місця для виконання уроків, читання. Родина Резмерів має двох власних дітей і ще п’ятеро дітей, позбавлених батьківського піклування, вони взяли під свою опіку. До кінця року кількість дітей у цьому ДБСТ буде збільшено.

«Сьогодні держава приділяє багато уваги саме дітям, які позбавлені батьківської опіки. Виконуючи доручення Президента, ми повинні забезпечити кожній дитині-сироті та дитині, позбавленої батьківського піклування, можливість виховуватися в сім’ї, – зазначив Анатолій Присяжнюк. – Адже тільки сімейна атмосфера та родинний затишок можуть забезпечити дитині відповідний розвиток і допомогти адаптуватися до повноцінного життя в суспільстві».

Також губернатор сказав, що завдяки ініціативам Президента в області діє програма підвищення якості життя для дітей, позбавлених батьківського піклування – «Кожній дитині – родина». Завдяки цій програмі на Київщині побудовано та функціонують 58 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховуються 354 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і 107 прийомних сімей, у яких виховується 207 дітей. Цього року в Київській області створено 7 дитячих будинків сімейного типу та 14 прийомних сімей. Загалом у дитячі будинки сімейного типу цього року влаштовано 53 дитини, у прийомні сім’ї – 43 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *