Краса всередині, решта - дурниці. Історія, що вражає силою духу (відео) - 0a6bf5d8412ab0fa083386567f9d429cДівчина з Білорусі, хвора на дитячий церебральний параліч, дивлячись на відомих манекенниць, навчилася ходити і стала фотомоделлю. Попри свій страшний діагноз, вона продовжує йти до своєї мрії і хоче стати знаменитою фотомоделлю.
Дитячий церебральний параліч, із яким багато років бореться Ангеліна Уельська, став наслідком родової травми. Проте ні в кого не повернеться язик назвати привабливу білявку інвалідом.

Краса всередині, решта - дурниці. Історія, що вражає силою духу (відео) - 123 3

Та й сама Ангеліна не вважає себе хворою, а каже, що вона особлива .

«ДЦП – це не вирок. Із ДЦП можна бути красивою», – впевнена дівчина, чиє життя змінилося після того, як одного разу вона побачила показ мод.

Ангеліна вирішила стати фотомоделлю. Спочатку дівчина відмовилася від візка та почала вчитися ходити. П’ять років наполегливих тренувань, спеціальна гімнастика, басейн, велотренажeр і прогулянки на свіжому повітрі зробили свою справу. Тепер Ангеліна може зробити кілька кроків сама. Спершу в модельних агентствах, куди зверталися дівчина та її мама, на них дивилися з подивом. Однак завзятість і наполегливість взяли гору. Ангеліна потрапила на обкладинку глянцевого журналу. ” На майданчику, як зізнається дівчина, вона щаслива, а біль відступає.” Але кар’єра фотомоделі для Ангеліни – не межа мрій. Вона марить про театр драми і моди, хоче стати справжньою актрисою.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *