Сьомий рік поспіль за високі досягнення у справі навчання та виховання молодшого покоління на Чернігівщині вручається обласна премія імені Софії Русової. Керівництво області привітало з професійним святом працівників освітньої галузі. З нагоди свята 20 кращим представникам загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних і професійно-технічних навчальних закладів вручили премію Софії Русової. Від моменту заснування лауреатами цієї премії стали 90 педагогічних працівників області.

Втретє отримали премію видатного математика, нашого земляка Георгія Вороного, п’ять кращих педагогічних та науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів.

«Упевнений, що завдяки вашій мудрості, високому професіоналізму, відданості обраній справі, реформаційні процеси, що відбуваються за останні роки у системі освіти Чернігівщини, будуть успішно реалізовані», – наголосив голова Чернігівської обласної державної адміністрації Володимир Хоменко під час урочистої зустрічі з працівниками освіти з нагоди професійного свята.

За інформацією Чернігівської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу