Завтра, 5 жовтня, в Київському національному торговельно-економічному університеті відбудеться Студентський фестиваль «День туризму-2013».

День туризму – свято всіх, хто хоч раз відчув себе в ролі мандрівника, вибираючись із буденної метушні в ліс або на поле, на берег озера, річки або моря, а також в інші місця, на які така багата наша планета! Це свято тих, хто зайнятий у сфері туристичного бізнесу, і тих, хто лише планує в майбутньому присвятити себе цій сфері, успішно навчаючись у Київському національному торговельно-економічному університеті.

Саме тому, в першу суботу жовтня в Київському національному торговельно-економічному університеті пройде Студентський фестиваль «День туризму-2013».

У програмі фестивалю: туристичний квест, «Богатирські ігри», спортивно-туристична естафета, конкурс стінгазет на туристичну тематику, футбольний матч, концертно-розважальна програма, барбекю-шоу для представників ЗМІ.

Місце проведення: Київ, вул. Кіото, 19. Київський національний торговельно-економічний університет (стадіон). Початок о 10.00.

За інформацією КНТЕУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу