Фінішував чемпіонат України з регбі-7 серед жіночих команд вищої ліги. Другий етап першості проходив у місті Кременці. За нагороди змагалися п’ять команд. Це – київський «Спартак-КДЮСШ-Чемпіон», Кременецька ДЮСШ, тернопільський ТНЕУ-1 і «Тернопільські панянки» та харківський «Олімп-ДЮСШ-ХТЗ». Кременецький турнір виграли харків’янки, які цього разу обіграли всіх суперниць. Другими фінішували столичні спартаківки. На третьому місці – ТНЕУ-1. Нагадаємо, що перший етап відбувся в травні 2013 року. Тоді переможницями стали дівчата з Києва. Тому за підсумками двох етапів чемпіонату України золоті медалі здобула команда «Спартак-КДЮСШ-Чемпіон» ? 8 залікових балів. Друге-третє місця розділили команди ТНЕУ-1 та кременецька ДЮСШ відповідно. Основу «Спартак-КДЮСШ-Чемпіон» становлять студентки Національного університету з фізичної культури та спорту України Карина Дмитрієва, Ганна Павловська, Наталія Черно, Рената Грець, студентка РВУФК Карина Опришко, учениця столичної ЗОШ-95 Ірина Карман, а також студентки-податківці Ганна Мельник, Юлія Курбаналієва та Ярослава Туркіна. До змагань команду готували тренери Євген Клюзко і Дмитро Шилєнко. Особлива подяка генеральному директору «АК Інжиніринг» Володимиру Артюру, який постійно дбає про фінансово-матеріальне забезпечення команди-чемпіона. Голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, член Національного олімпійського комітету Євген Баженков привітав новоявлених чемпіонок, а також їхніх тренерів і спонсорів команди з успішним виступом на всеукраїнській арені та побажав нових сходжень у складі збірної України на спортивний Олімп. Прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України