У 2012 році високий рівень державного фінансування дозволить забезпечити видання підручників для учнів 1 та 2 класів загальноосвітніх навчальних закладів, які будуть навчатися за новими програмами, а також здійснити додаткове видання підручників для учнів 11 класу. Про це розповів Міністр Дмитро Табачника під час прес-конференції.

Він зазначив, що необхідність додаткового видруку підручників для учнів 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів зумовлений збільшенням цього контингенту учнів порівняно з 2011 роком.

Збільшення фінансування дозволить здійснити за кошти державного бюджету видання підручників та навчальних посібників для забезпечення ними шкільних бібліотек. За словами Дмитра Табачника, це дасть можливість забезпечити школи додатково тими художніми творами, які вивчаються у 5-11 класах – поповнити шкільні бібліотеки приблизно 80-90 новими книжками.

«Мені б хотілося, щоб кожен учень за період свого навчання прочитав хоча б 100 книжок, адже читати – корисно усім», –поділився із присутніми Дмитро Табачник.

Крім того, таке фінансування дозволить реалізувати видання спеціальної літератури для учнів професійно-технічних навчальних закладів, а також студентів педагогічних ВНЗ України.

 

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу