Франція перейматиме досвід в українських освітян - lkld

7 жовтня заступник міністра освіти і науки України Борис Жебровський зустрівся з делегацією регіону Нормандія (Французька Республіка).  

На чолі делегації – мер міста Рюгль Мішель Десартр та мер міста Сент-Антуан Жіль Алан. Супроводжувала делегацію директор Української школи мистецтв при культурно-інформаційному центрі Посольства України у Французькій Республіці Олена Місталь. Мета візиту делегації до України – налагодження адміністративних контактів на рівні територіальних громад, місцевих організацій і установ, зокрема, і в галузі освіти. 

У рамках візиту делегація відвідала 11 міст Вінниччини – Хмільник, Жмеринку, Могилів-Подільський, Немирів, Тульчин, Ямпіль, Браїлів, Лядів та ін.; члени делегації могли ознайомитися з роботою навчальних закладів області. Окрім того, гості відвідали Міжнародну французьку школу в Києві. Усі члени делегації одностайно висловили захоплення українською освітою, зазначивши, що у цій сфері Франції багато в чому варто перейняти досвід. 

Мер міста Сент-Антуан Жіль Алан наголосив, що українська освіта відрізняється від французької насамперед створенням умов для творчого розвитку кожної особистості безпосередньо в навчальному закладі. 

Від імені делегації та керівництва Асоціації 16-ти міст мер міста Сент-Антуан Жіль Алан запросив Бориса Жебровського відвідати Нормандію та висловив вдячність за підтримку французького проекту.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *