Дорога до школи впливає на успішність у навчанні - doroga do shkolyШколярам часто доводиться долати великі відстані до навчальних закладів. Часом це пов’язано з тим, що в сільській місцевості немає престижних шкіл. Але, як з’ясувалося, кількість часу, який діти проводять у дорозі до школи, впливає на успішність учнів. Про це заявили німецькі психологи, ґрунтуючись на результатах свого нового дослідження.

В експерименті, проведеному професором психології Університету Ерфурта Ральфом Руммером і професором Університету Кельна Петром Херцманном, брали участь 137 шестикласників. Учені проаналізували кількість часу, які діти витрачають на дорогу до школи, домашні завдання, сон, а також успішність цих учнів.

Результати дослідження показали: що довше школяр добирався до школи транспортом, то менше він спав, то більше часу витрачав на виконання домашніх завдань, але успішність при цьому страждала.  Проте науковці відзначили, що досягнення школярів, які долають відстань до школи пішки або на велосипеді, не погіршуються.

За матеріалами informing.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *