256 українських спортсменів у 26 видах спорту виконали кваліфікаційні нормативи та здобули право виступати на літніх Олімпійських іграх ХХХ Олімпіади 2012 року у Лондоні (Велика Британія). Ще частина ліцензій визначиться в червні-липні за рейтингом міжнародних федерацій.

Про це повідомив 7 червня 2012 року під час зустрічі з журналістами Голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін.

Також він зазначив, що у 2012 році українські спортсмени взяли участь у понад 380 міжнародних змаганнях найвищого рівня, на яких вибороли  в олімпійських видах спорту 22 «золотих», 35 «срібних» та 44 «бронзових» медалей.

Відкриття ХХХ літньої Олімпіади в Лондоні відбудеться 27 липня 2012 року. Під час Олімпіади пройдуть змагання із 32 видів спорту, на них розіграють 302 комплекти нагород. За попередніми прогнозами, всього змагання зберуть понад 10,5 тисяч спортсменів з усього світу.

Нагадуємо, що 21 липня 2012 року на головній площі України у м. Києві – Майдані Незалежності заплановано урочисті заходи – офіційна церемонія проводів українських олімпійців на ХХХ Олімпійські ігри до Лондона.

 

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу