Позашкілля. Творчість вбереже від згубних звичок - flНа зустрічі голови Черкаської обласної державної адміністрації, Героя України Сергія Тулуба з громадою Канева до керівника області звернулась директор Канівської дитячої школи мистецтв Людмила Салтикова.

«Канівська школа мистецтв має багато досягнень. У нас працюють 28 викладачів, навчаються понад 200 творчо обдарованих учнів, які віднайшли себе у творчості. Наш заклад дає їм змогу розвиватися надалі у вибраному напрямі. Якщо кожна дитина буде зайнята у вільний час якоюсь корисною творчою справою, це вирішить багато проблем. Насамперед учень розвивається як особистість, у нього формуються зародки творчості. Позашкільна освіта дає можливість обрати в майбутньому професійний напрям діяльності, проявити себе як майбутній художник, дизайнер тощо. Приємно, що ці основи розуміє Президент України, який оголосив 2013 рік – Роком дитячої творчості», – зазначила вона. 

Директор школи наголосила, що мережа позашкільних закладів у Канівському районі має бути розширена. Адже клуби, секції, гуртки, музичні та спортивні школи сконцентровані в самому місті. А діти сіл району не мають змоги займатися бажаною справою через те, що таких закладів за місцем проживання просто немає, а їздити кожного разу на навчання не по кишені їхнім батькам. Людмила Салтикова попросила Сергія Тулуба посприяти у відкритті філіалів школи мистецтв у селах району. Адже Президент України Віктор Янукович ставить завдання, щоб кожна дитина, незалежно від місця свого проживання – у столиці або у віддаленому селищі – мала рівні можливості для додаткової освіти та розвитку.

Голова Черкаської ОДА підтримав пропозицію канівчанки та одразу надав відповідні доручення щодо розгляду та вирішення цього питання.

«Тільки уявіть: скільки представників майбутнього покоління ми зможемо витягти із прірви, алкоголю та наркоманії завдяки подібним ініціативам! Адже, щоб повноцінно розвиватись, діти повинні мати можливість займатись творчістю. Ми не повинні тікати від родини та дітей, а йти до них», – резюмуючи все сказане, зазначив голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб.

Довідково

Із метою сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їхнього творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, виявлення та підтримки талановитих і обдарованих дітей, організації змістовного дозвілля, вдосконалення виховної роботи та розбудови системи позашкільної освіти Президент України Указом від 28 грудня 2012 року № 756/2012 постановив провести у 2013 році в Україні Рік дитячої творчості.

За інформацією Черкаської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *