Станом на 1 червня цього року 155  українських спортсменів вибороли право на участь у головних змаганнях чотириріччя для паралімпійців – ХІІІ літніх Паралімпійських іграх 2012 року.

Про це 7 червня 2012 року повідомив Голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін.

Українські паралімпійці братимуть участь у 12видах спорту (веслування академічне, велоспорт, волейбол сидячи, дзюдо, легка атлетика, настільний теніс, пауерліфтинг, плавання, стрільба кульова, стрільба із лука, фехтування на візках, футбол ДЦП), загалом це 128 ліцензій.

Ще 8 спортсменів очікують розподілу запрошень двосторонньої комісії  Міжнародного Паралімпійського Комітету.

Остаточний розподіл паралімпійських ліцензій відбудеться в червні 2012 року за даними Міжнародного Паралімпійського Комітету.

У 2011 році національні збірні команди з паралімпійських видів спорту завоювали 193 медалі, з них на чемпіонатах світу – 23 «золотих», 19 «срібних», 18 «бронзових» нагород; на чемпіонатах Європи –  51 «золоту», 48 «срібних», 34 «бронзових» нагороди.

У цьому році спортсмени брали участь у Чемпіонаті світу, Чемпіонаті Європи та 24 кубках світу і міжнародних змаганнях з літніх  паралімпійських видів спорту, на яких здобули 46 «золотих», 32 «срібні» та 26 «бронзових» медалей.

За інформацією Держмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу