На цьому акцентував увагу членів громадської гуманітарної ради при Сумській облдержадміністрації заступник начальника Управління освіти і науки Анатолій Тронь. 

«На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича особливу увагу в освітянських закладах оздоровлення та відпочинку було приділено організації виховної роботи, спрямованої на загартування школярів, формування в них навичок здорового способу життя, виховання в дітей почуття патріотизму, відродження національних традицій», – сказав заступник начальника Управління освіти і науки Сумської ОДА Анатолій Тронь. 

За словами Анатолія Троня, особливістю оздоровчого періоду 2013 року стало зацікавлення учнівської молоді вивченням історичної та культурної спадщини Сумщини та інших культурних центрів України. До участі в туристично-екскурсійних заходах було залучено понад 63,5 тисячі дітей.

Окрім того, з 17 до 28 червня 2013 року в області функціонували всеукраїнські літні школи: Всеукраїнська пошукова історико-краєзнавча експедиція «Шляхами козацької слави», Всеукраїнська фольклорно-етнографічна експедиція «У народних традиціях – наше майбутнє» та Всеукраїнська літня хіміко-біологічна школа «Майбутнє планети в твоїх руках».

За оперативними даними, влітку 2013 року на Сумщині функціонувало 727 освітянських закладів оздоровлення та відпочинку, в яких оздоровчо-відпочинковими послугами було охоплено 59 212 дітей, що становить 54,8% від загальної кількості дітей шкільного віку в регіоні.

За інформацією Сумської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу