10 жовтня в місті Берислав за сприянням Херсонського обласного центру зайнятості в партнерстві з Департаментом освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації, голови Бериславської районної державної адміністрації Юрія Сидоренка, спільно з Бериславським районним центром зайнятості, відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації організовано проведення масштабного заходу профорієнтаційного спрямування «Ярмарок професій» для учнів із п’яти районів області: Бериславського, Нововоронцовського, Високопільського, Каховського та Великоолександрівського. 

Мета заходу – інформування учнівської молоді про актуальні на ринку праці професії, формування позитивного іміджу робітничих професій, що користуються попитом у регіоні, та запобігання молодіжному безробіттю.

Представляти свої професії прибули представники Бериславського педагогічного коледжу імені В. Беньковича, Бериславського медичного коледжу, ДНЗ «Бериславський професійний аграрний ліцей», Новокаховський політехнічний інститут ІІІ рівня акредитації, Каховський професійний ліцей сфери послуг, ДНЗ «Професійно-технічне училище №14 м. Нова Каховка», Новокаховський політехнічний інститут та інші. Особливу цікавість викликали майстер-класи для всіх охочих.

За інформацією Херсонської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу