Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков урочисто відкрив в Олексіївській загальноосвітній школі багатофункціональний спортивний майданчик. Він складається з брусу, лабіринту та 9 антивандальних вуличних тренажерів. Новий спортмайданчик випробували спортсмени показовим виступом із WorkOut.

Керівник регіону наголосив, що мета програми «Міцне здоров’я – успішне життя» – залучити до регулярних занять фізичної культурою та спортом 40% жителів області (сьогодні – близько 20%), зокрема – 80% дітей і молоді віком до 35 років.

Спортивна інфраструктура Нікопольського району представлена 3 стадіонами, 15 спортивними майданчиками з тренажерним обладнанням, 27 футбольними полями, 1 тенісним кортом та 90 спортивно-дитячими майданчиками, 27 спортивними залами, 23 пристосованими приміщеннями для фізкультурно-оздоровчих занять і 8 тирами. Також у районі працює дитячо-юнацька спортивна школа, в який займаються 760 спортсменів району.

Загалом, для того, щоб мешканці Дніпропетровщини мали змогу долучитись до здорового способу життя та займались спортом, в області функціонує 4 352 різноманітні спортивні майданчики, серед яких 1 149 майданчиків із тренажерним обладнанням і 3 203 спортивно-дитячі майданчики. Тільки в 2013 році було встановлено майже 300 спортивних і дитячих майданчиків.

У рамках програми «Міцне здоров’я – успішне життя» вже пройшов WorkOutFest-2013, учасники якого – спортсмени з 12 країн світу – продемонстрували жителям області, як можна досягати відмінних спортивних результатів і займатися спортом «для себе». В області проходить Кубок із футболу серед аматорських команд, пройшов турнір із самбо на Кубок губернатора.

Влітку в Дніпропетровську працювала Школа плавання для дітей, у якій під керівництвом чемпіона світу Андрія Сердінова майже 3000 дітей навчилися плавати. За підтримки губернатора спортсмени-волонтери – студенти і випускники Інституту фізкультури – проїхали по дитячих таборах із Туром здорового способу життя та з великим успіхом прорекламували дітям популярні спортивні стилі – від футбольного фрістайлу до скіппінгу (модні вправи зі скакалкою).

За інформацією Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу