З 14 жовтня  в Інституті вищої кваліфікації Київського національного торговельно-економічного університету розпочався черговий цикл підвищення кваліфікації, що триватиме до 6 грудня. 

Кожні два тижні протягом цього періоду державні службовці матимуть можливість ознайомитися з усіма аспектами та особливостями євроінтеграційної політики держави, отримати принципово нові надбання для подальшого застосування у професійній діяльності. 

З огляду на необхідність національної системи підготовки кадрів із питань європейської інтеграції та відповідно до завдань, визначених програмними документами Уряду України, Інститут вищої кваліфікації Київського національного торговельно-економічного університету в 2005 році розпочав плідну співпрацю з Головним Управлінням Державної служби України, ставши переможцем конкурсу й увійшовши до переліку вищих навчальних закладів і закладів післядипломної освіти, які реалізують Державну цільову програму підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців І – ІV категорій посад у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України на 2004 – 2007 роки. 

Перші семінари «Європейська інтеграція та Україна» для державних службовців з 10 центральних органів виконавчої влади та державних установ проведено у 2006-2007 рр., а у 2008 р. до реалізації Програми долучився Університет Лондон Метрополітен, у співпраці з яким для державних службовців України ІІ – ІV категорій посад проведено кілька семінарів «Торговельні відносини України з ЄС». 

Із 2009 р. ІВК співпрацює зі Школою вищого корпусу державної служби Національного агентства України з питань державної служби, завдяки чому приблизно 1370 державних службовців майже з усіх центральних органів виконавчої влади успішно підвищили кваліфікацію. 

У світлі продовження дії Програми до 2015 року Інститутом у 2012 році запроваджено реалізацію не лише короткострокових семінарів, а й двотижневої Професійної програми. 

Завдяки злагодженій співпраці ІВК зі Школою вищого корпусу державної служби та колективом кафедр міжнародної економіки, комерційного права КНТЕУ, а також зважаючи на процес укладення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС й пропозиції Міжвідомчої експертної групи Нацдержслужби комплексно оновлено Професійну програму підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування I – IV категорій посад у сфері європейської інтеграції та євроатлантичного співробітництва України на 2013 рік. 

Зазначену програму схвалено та погоджено з Департаментом вищої освіти Міністерства освіти і науки України, Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти МОН, Національним агентством України з питань державної служби та Школою вищого корпусу державної служби, а також рекомендовано використовувати як типову.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу