У Дніпропетровську в Центральній міській бібліотеці відбудеться квест-гра “Євро-2012 в Дніпропетровську: Центральна бібліотека запрошує!”. Про це повідомляє прес-служба міської ради Дніпропетровська.

9 червня о 12:00 в приміщенні Центральної міської бібліотеки (вул. Леніна, 23, вестибюль) відбудеться квест-гра “Євро-2012 в Дніпропетровську: Центральна бібліотека запрошує!”.

Цього дня буде проведений чемпіонат відеогри FIFA серед зареєстрованих учасників. Переможці чемпіонату зможуть зіграти у відеогру з футболістами ФК “Дніпро”, які будуть присутні на заході. Після цього учасники і гості заходу зможуть взяти у футболістів автограф і сфотографуватися з ними.

Під час проведення гри для глядачів буде організовано дозвілля: показ відеороликів і перегляд літератури футбольної тематики з фондів Центральної міської бібліотеки, відзначають у міській бібліотеці.

З 9 червня по 1 липня всі бажаючі можуть стати членами клубу любителів ігор на базі платформи XBOX “Граємо у бібліотеці”, який діятиме на базі електронного читального залу бібліотеки.

За матеріалами Pro UA

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу