Сьогодні, 15 жовтня, розпочав роботу III Міжнародний форум «Наука, інновації, технології-2013». Свої привітання учасникам надіслали Президент України Віктор Янукович, Прем’єр-міністр України Микола Азаров, віце-прем’єр-міністри Олександр Вілкул і Костянтин Грищенко.

Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко у своєму вітальному слові з нагоди урочистого відкриття наголосив, що з кожним роком Форум набуває дедалі більшого значення, оскільки Україна разом з іншими державами шукає шляхи максимально ефективного використання науково-технічного потенціалу для підвищення конкурентоспроможності та рівня життя. 

За словами Голови Держінформнауки, впевнено почуваються у сучасному світі ті країни, які зробили ставку на наукомісткі сектори економіки, активно використовують нові технології у виробництві, розвивають державно-приватне партнерство в науково-технологічній сфері. «Я радий відзначити, що керівництво України, представники нашого високотехнологічного бізнесу та наукова спільнота повністю солідарні щодо цих завдань», – наголосив Володимир Семиноженко.

Він зазначив, що Форум дає унікальну можливість обговорити розвиток ключових галузей української економіки та знайти партнерів для спільного інвестування у перспективні проекти.

«Сподіваюся, що сьогодні кожен з учасників відкриє для себе нові дослідницькі та ділові перспективи», – зазначив голова Держінформнауки.

Довідково 

Міжнародний форум «Наука, інновації, технології-2013» триватиме з 15 до 17 жовтня за адресою: м. Київ, вул. Салютна, 2-Б, Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза». Організаторами виступили Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України і Національна академія наук України. 

У роботі Форуму беруть участь представники інститутів НАНУ, провідних ВНЗ країни, наукових парків і технополісів, високотехнологічного бізнесу та центральних і місцевих органів влади, посли іноземних держав в Україні, іноземні науковці й бізнесмени. 

Мета форуму – презентувати найбільш перспективні інноваційні розробки і технології та сприяти налагодженню контактів між науковими організаціями і підприємствами реального сектору економіки. 

Зокрема під час Міжнародного форуму працюватимуть спеціалізовані експозиції, які дадуть змогу відвідувачам ознайомитися з останніми досягненнями в сфері нанотехнологій, лазерних технологій, біотехнологій, новітньої освітлювальної техніки, енергозбереження, космічних технологій та ІКТ. Новацією Міжнародного науково-технологічного форуму «Наука. Інновації. Технології – 2013» є публічна презентація робіт претендентів на Державну премію України в галузі науки і техніки. Також вперше на цьогорічному Форумі будуть представлені роботи молодих дослідників – членів Малої академії наук України. 

У рамках Форуму відбуваються заходи, присвячені 20-й річниці підписання Угоди між Україною та Німеччиною про науково-технічне співробітництво. 

Крім того, під час Міжнародного форуму відбудеться кілька круглих столів і засідань секцій із питань публічно-приватного партнерства в сфері науки та інновацій; перспектив розвитку енергоефективних технологій; молекулярної та клітинної біології в Україні; сучасних технологій отримання наноматеріалів і виробів із них, а також розвитку інноваційних технологій у селекції та виробництві зерна в Україні. 

У 2012 році Форум відвідали понад 600 представників офіційних делегацій, державних установ, науковців, інноваторів, спеціалістів у галузі трансферу технологій, інших зацікавлених з України та країн СНД. Загалом, учасниками науково-практичних та ділових заходів форуму стали понад три тисячі слухачів. Доповідачами були 118 експертів із різних аспектів інноваційного розвитку. Захід відвідали більше ніж 8 тисяч спеціалістів інноваційної сфери, провідних вчених наукових установ і вищих навчальних закладів, інженерів та конструкторів державних підприємств, керівників міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, Національних академій наук, послів та працівників посольств іноземних держав в Україні, студентів провідних ВНЗ. 

За інформацією прес-служби Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу