Цими днями юні винахідники дивують Київ наукою та технікою. У столиці проходить ІV Всеукраїнська виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України». Понад 100 експонатів із 20 областей України зібрали Мала академія наук та Київський Політех. Так хочуть підтримати талановиту молодь та зацікавити бізнес вкладати гроші у науку.

Киянин Дмитро Тригодько на виставці у всеозброєнні – винайшов спеціального робота, що виявляє пошкодження кабелю. Каже, його ноу-хау значно полегшить відновлювальну роботу.

Тут зібрали найперспективніші винаходи, – вважає Станіслав Довгий, президент Малої академії наук. Адже розробки молодих науковців планують демонструвати і роботодавцям, і інвесторам.

Як зекономити гроші на електроенергії, розповідала студентка з Вінниччини Марина Парфенюк. Дівчина запевняє: сонячні батареї – панацея від зайвих витрат. Аби не сумнівалися, рахує разом із нами.

Корисних, цікавих, перспективних розробок на всеукраїнській виставці вистачало. Справа за малим – залишилося всі їх втілити у життя.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу