"Відкритий світ" оголошує конкурс "2000 шкіл" - infografic WEB 517 жовтня о 14:30 у Київському будинку вчителя в рамках ІІ етапу реалізації національного проекту «Відкритий світ» відбудеться презентація-оголошення конкурсу з відбору 2000 шкіл.

Під час заходу будуть оприлюднені критерії та умови участі у конкурсі, за результатами якого 2000 шкіл України до кінця 2013 року отримають найсучасніші технології, комп’ютери, цифрові лабораторії та мультимедійні комплекси.

Також відбудеться презентація роботи освітнього порталу, мультимедійних комплексів і демонстрація електронного взаємозв’язку «Вчитель-учень-батьки».

Довідка: «Відкритий світ» створює єдиний навчально-інформаційний online-простір для учнів, учителів і батьків з усієї України, до якого кожен учасник матиме постійний і швидкий доступ. Освітній портал містить велику кількість навчального матеріалу (звичайного та інтерактивного) та соціальну мережу. У рамках проекту планують забезпечити рівний доступ до освітніх матеріалів для всіх дітей України, лишаючи місцеві обмеження якості шкільної освіти в минулому.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

6 коментар до ““Відкритий світ” оголошує конкурс “2000 шкіл””
  1. Вы решили уменьшить поток заявок на конкурс отключив свой сайт? История повторяется. Зарегистрироваться было невозможно с 12 по 17 ноября. Информация не сохранялась и потрачено впустую много времени и сил. Потом сообщили 16.11 о хакерских атаках, но время регистрации не продлили. Теперь та же история, когда дали второй шанс и до12 декабря есть возможность выслать документы, ваш сайт опять недоступен. Обещаете много, а сами не умеете работать с информационными технологиями. Жаль потраченного времени и нервов.

    1. Шановна пані Ірино, Освітній портал “Педагогічна преса” лише опублікував анонс про проведення проекту “Відкритий світ”. Ваші запитання, будь ласка, адресуйте команді проекту “Відкритий світ” http://www.educom.ua/uk-ua/

  2. Виходить досить цікава ситуація. Хто збрехав і вказав швидкість інтернету 100Мбіт/с, той пройшов, хто вказав реальну, той ні. 100Мбіт/с це швидкість, за якої повнометражний фільм закачується за лічені хвилини. Я не впевнений, що таку швидкість можуть мати школи навіть в обласних центрах, а в анкетах таку швидкість мають у провінційних містечках. А по селах із заявлених 3-5Мбіт/с, отримують не більше 1-2Мбіт/с/. Чи можуть підтвердити свою швидкість документально школи із зеленого списку?

    1. Шановний пане Миколо, Освітній портал “Педагогічна преса” лише опублікував анонс про проведення проекту “Відкритий світ”. Ваші запитання, будь ласка, адресуйте команді проекту “Відкритий світ” http://www.educom.ua/uk-ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *