У Сочі (Російська Федерація) триває Міжнародний дитячий футбольний турнір «Шкіряний м’яч-2013», в якому беруть участь переможці і фіналісти національних розіграшів колишніх країн СНД. Серед його учасників і дві українські команди – фіналісти цьогорічного «Шкіряного м’яча – Кубка «Кока-Кола». Це – команди Кременчуцької ЗОШ-1 (Полтавська область) та Іллічівська ЗОШ-6 (Одеська область).

Другий ігровий день турніру «Шкіряний м’яч» по-різному склався для наших юних земляків. Він виявився невдалим для школярів Іллічівська, які спершу програли команді з узбецького Андижану – 1:2, а потім ще й поступилися хлопцям з Беслану (Російська Федерація) – 1:4. Натомість продовжує радувати кременчуцька команда. Хлопці з кременчуцької ЗОШ-1 декласували ровесників із Грозного (Російська Федерація) з рахунком 5:0. У нашій команді відзначилися Денис Галата, на рахунку якого три голи, а також Іван Куць і Віктор Пилипенко. Саме наша команда після двох ігрових днів очолює турніру таблицю групи «В». 

Після впевненої перемоги юних кременчужан усі три автори забитих м’ячів отримали від начальника відділу інформаційно-аналітичного забезпечення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Миколи Моторного значки з олімпійською символікою.

Уважно спостерігає за поєдинками своїх земляків президент Всеукраїнського клубу «Шкіряний м’яч» Андрій Біба: «Солідний вигляд має кременчуцька команда. Відчувається фаховість тренера. У команди сувора ігрова дисципліна. І, що приємно, хлопці грають для свого задоволення. Нам треба берегти такі таланти, розвивати їхню майстерність. Радий за наш освітянський спорт, зокрема, футбол. В Україні ми проводимо багато різноманітних турнірів і завжди відчуваємо потужну підтримку з боку МОН України і Комітету з фізичного виховання та спорту».

Володар головного призу визначиться 20 жовтня 2013 року на Сочинському центральному стадіоні. Нагадаю, що на першому турнірі в Санкт-Петербурзі (Російська Федерація) львівська команда здобула бронзові медалі, а минулого року тут, у Сочі, чемпіонами стали хлопці з Маріуполя.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу