На Рівненщині стартував другий етап проекту «Урок веде письменник», який відбувається за підтримки голови облдержадміністрації Василя Берташа. Першими учнями, які цього навчального року побували на творчих майстернях від місцевих літераторів, стали школярі Зарічненського району.

«Річ у тім, що цьогоріч минає 100 років від дня народження білоруського поета Сергія Граховського, який народився у селі Нобель. Власне, наші письменники перекладали його твори. Тому ми вирішили присвятити урок для місцевих школярів саме цьому автору. Адже це літературне краєзнавство», – пояснила голова обласної організації Національної спілки письменників України Лідія Рибенко. Тим часом наступний майстер-клас планують провести для дітей Демидівського району. 

Нагадаємо, проект «Урок веде письменник» започаткували в Рівненській області ще у 2009 році. Літератори Рівненщини їздили по школах, у тому числі й сільських, і спілкувалися з учнями. Проводили уроки на тему літературного краєзнавства, розповідали про відомих діячів, чиє життя було пов’язане з тією чи іншою місцевістю, про власну творчість і давали поради обдарованим дітям, які пишуть вірші чи прозу, розповіла Лідія Рибенко. Очільник Рівненщини Василь Берташ всіляко сприяє розвитку цього проекту.

За інформацією Рівненської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу