Завтра  під головуванням Голови Держводагентства Василя Сташука та за участі керівництва Тернопільської облдержадміністрації відбудеться семінар на тему: «Відновлення та збереження водних ресурсів» (Тернопільська область).

Учасники семінару розглядатимуть такі питання: сучасний стан і перспективи управління водними ресурсами України; управління водними ресурсами Тернопільської області зокрема, екологічні аспекти управління водними ресурсами; досвід впровадження заходів з екологічного оздоровлення поверхневих вод та відновлення водних джерел; користування водними об’єктами на умовах оренди та встановлення режиму їх роботи; роль громадськості в управлінні водними ресурсами; досвід проведення оптимізації управління водними ресурсами; перспективи організаційного удосконалення басейнового управління в басейнах річок Дністер та Західний Буг; досвід відновлення та облаштування джерел та витоків річок та ін.

Водночас відбудеться зустріч учасників семінару з представниками місцевого самоврядування та громадськості Тернопільського району. Також відбудеться відвідування облаштованих водних джерел, водогосподарських об’єктів і меліоративної системи області.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *