17-18, 24-25 жовтня та 31 жовтня – 1 листопада  2013 року Львівський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді проводитиме чергове навчання кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни/піклувальники.

Курс підготовки пройдуть 24 особи: 5 сімей – кандидати у прийомні батьки, 14 осіб – кандидати в опікуни. Участь у навчанні візьмуть жителі міст Львова, Трускавця, а також з Буського, Дрогобицького, Сколівського, Радехівського, Жидачівського, Пустомитівського районів.

За словами директора Львівського  обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ярослава Бордіяна, навчальний курс дає змогу виявити та зрозуміти основні проблеми, що виникають у житті дітей та батьків після створення прийомної сім’ї чи ДБСТ, обговорити та оцінити їх, краще усвідомити завдання, реалії та проблеми подальшої роботи.

Курс складається з 6 тренінгових занять, які мають послідовний характер та зміст. Учасників, які пройдуть весь курс навчання і збережуть бажання взяти у свою сім’ю дітей із закладів державної опіки, можна вважати підготовленими для реалізації цієї роботи – створення прийомної, опікунської сім’ї чи дитячого будинку сімейного типу.

Окрім тренерів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, окремі навчальні модулі проведуть представники відповідних суб’єктів соціальної роботи.

У 2013 році відповідні навчання пройшли 58 осіб, 11 сімей-кандидатів у прийомні батьки та 36 кандидатів в опікуни.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *