Уже завтра, 19 жовтня, в столичному Caribbean Club о 17.00 стартує фінал Всеукраїнського конкурсу «СтудМіс України 2013». 

25 переможниць регіональних етапів захищатимуть честь свого регіону. Дівчата продемонструють вміння триматися на сцені, змагатимуться в інтелектуальному конкурсі.

Традиційно в суддівському складі можна побачити зірок шоу-бізнесу, дизайнерів і спортсменів. Розважати гостей будуть запальні ведучі зі студії «Мамахохотала». Серед спеціальних гостей події: відомий ресторатор Маргарита Січкар, успішний бізнесмен Олександр Кардаков, соліст групи «АнтитілА» Тарас Тополя, молодіжний лідер, засновник і власник конкурсу «СтудМіс України» Олександр Санченко, Юрій Фалеса (Falyosa Family Factory) і Маша Гойя, музичний дует – брати Борисенки, співачка ANNA PAVLOVA та інші. «СтудМіс України» на прикладі учасниць демонструє високий потенціал української молоді і вкотре доводить, що українські дівчата – це ідеальне поєднання жіночності, краси, розуму і таланту.

Дівчата активно готувалися до події самотужки і під пильним оком професіоналів. Для красунь та розумниць України організатори навіть передбачили цікаві зустрічі з успішними людьми: з рестораторкою Маргаритою Січкар та Наталею Вороною – екс-моделлю, світською левицею та членом національної комісії “Міс Україна”.

Наталя Ворона за свою кар’єру брала участь не в одному змаганні, тому як ніхто може поділитися досвідом і дати корисну пораду. Претенденткам на звання “СтудМіс України” екс-модель радить не ставитися до конкурсу надважливо, адже він  – це тільки початок і тільки “сильні люди досягають поставлених цілей, треба бути готовим до випробувань, адже є приклади тих, кого Конкурс надломив, або ж навіть зламав. Я хотіла б, аби ви зрозуміли, що перемога в Конкурсі – це епізод, а не все ваше життя. Не кожна з вас стане переможницею у«СтудМіс України», але ви маєте бути переможницею у вашому житті. Важливе насправді лише те, що буде далі. Думайте завжди про ті якості, які ви виховуєте у собі. Не кожна королева – королева всередині, і значно важливіше, повірте мені, за всі конкурси ваше власне визначення, як особистості, як людини”, – поділилася Наталя Ворона.

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу