Житомирський державний університет імені Івана Франка відвідала делегація з Польщі на чолі з проректором із міжнародної роботи Сілезького університету в Катовіце (Польща), доктором габілітованим Мірославом Наконечним і першим заступником голови Житомирської облради Володимиром Арешонковим.

Офіційний представник польського університету взяв участь у переговорах про можливу співпрацю між університетом у Катовіце та ЖДУ імені Івана Франка. Останнім часом Житомирський університет налагоджує активну роботу з вищими навчальними закладами в Польщі, що пов’язано із великим зацікавленням студентів та викладачів можливістю встановлення наукових зв’язків, залучення до спільних наукових проектів, а також отримання диплома європейського зразка.

Університет у Катовіце пропонує широкий вибір напрямів і спеціальностей, які зосереджені на таких факультетах: філологічному, психолого-педагогічному, математики, фізики й хімії, етнології, біології та охорони довкілля, радіо і телебачення – тож студенти, молоді та визнані науковці обох вишів можуть реалізовувати навчально-наукові заходи.

Відтак, у ході зустрічі з Мірославом Наконечним було обговорено проект договору між університетами. «Польські навчальні заклади готові до дружньої співпраці з українськими вишами, охоче залучали б студентів і викладачів до участі в різноманітних програмах, тим більше, що поле міжнародної діяльності для українців може розгорнутися ще ширше у зв’язку з новими освітніми пропозиціями ЄС», – наголосив Мірослав Наконечний.

Зауважимо, що до цього Житомирський державний університет імені Івана Франка узяв участь у семінарі щодо реалізації спільних навчально-наукових проектів, зокрема програми «Подвійний диплом», разом із Вищою лінгвістичною школою в Ченстохові (Польща). Під час цієї зустрічі було підписано угоду про співпрацю між Вищою лінгвістичною школою в Ченстохові (Польща) та з Житомирським державним університетом імені Івана Франка.

Прес-служба ЖДУ імені Івана Франка

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу