У Запорізькому обласному центрі туризму і краєзнавства учнівської молоді відбувся щорічний дводенний форум «Край, у якому я живу: екскурсія для друга». Захід відбувся за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької обласної державної адміністрації.

Учасниками форуму стали юні краєзнавці-призери обласної експедиції «Край, у якому я живу: екскурсія для друга», представники 17 загальноосвітніх та позашкільних закладів обласного та міського підпорядкування: КЗ «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді» ЗОР, Комунарського, Орджонікідзевського і Хортицького районів Запоріжжя, міст Енергодар, Мелітополь, Бердянськ, Запорізького, Кам’янсько-Дніпровського, Приморського, Чернігівського районів. 

Мета заходу – формування в учнівської молоді патріотизму, любові до своєї Батьківщини, заохочення кращих краєзнавчих об’єднань та юних краєзнавців Запорізької області.

У ході пленарного засідання туристи-краєзнавці обмінялися досвідом роботи, поділилися здобутками, обговорили нові ідеї для своєї подальшої роботи.

У рамках форуму відбулося нагородження призерів обласної експедиції, а також була проведена презентація конкурсних екскурсій.

За інформацією Запорізької ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу