Нещодавно у конференц-залі готелю «Русь» проходив Всеукраїнський семінар-практикум щодо впровадження курсу «Фінансова грамотність» у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів України. Це була зустріч команди однодумців: Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, Міністерства освіти і науки України проекту USAID FINREP («Розвиток фінансового сектору»), Університету банківської справи, Національного банку України, які своєю діяльністю започаткували та забезпечили розширення географії навчальних закладів для такого важливого і необхідного для майбутніх випускників шкіл курсу. 

Мета семінару-практикуму – підготовка тренерського складу викладачів, які ефективно та творчо зможуть організувати методичну підтримку педагогам навчальних закладів, долучених до експерименту на рівні інститутів післядипломної педагогічної освіти та забезпечити поширення фінансової освіченості серед викладачів та учнів. 

У семінарі взяли участь методисти інститутів післядипломної педагогічної освіти, вчителі, науковці, фахівці фінансових установ. 

За словами головного спеціаліста Міністерства освіти і науки Романа Гладковського, МОН вбачає свою роль у тісній співпраці з Проектом USAID/FINREP з метою підготовки тренерів для забезпечення науково-методичної допомоги педагогічним колективам, які братимуть участь у впроваджені курсу, а також у здійсненні моніторингу та аналізу результатів викладання курсу.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу