Дорослішати здоровими навчали на Всеукраїнському дитячо-юнацькому зльоті в «Молодій гвардії» - fhУ Дитячому центрі «Молода гвардія» відбулася урочиста церемонія закриття І Всеукраїнського дитячо-юнацького зльоту «Дорослішай на здоров’я». Організатори зльоту – Міністерство освіти і науки України, Міністерство соціальної політики України, Український державний центр позашкільної освіти. Захід відбувався за підтримки Фонду Народонаселення ООН в Україні.

З вітальним словом до учасників зміни звернулися заступник директора Українського державного центру позашкільної освіти Павло Горінов, генеральний директор Дитячого центру «Молода гвардія» Едуард Лебединський та радник Фонду Народонаселення ООН в Україні Андрій Поштарук.

186 дітей з усіх регіонів України взяли участь у зміні «Дорослішай на здоров’я». Для учасників проводилися тренінгові заняття, під час яких вони вчилися спілкуватися, обмінювались думками, з’ясовували власні цінності та життєві позиції, обговорювали фактори, що впливають на здоров’я людини, формували власну відповідальну поведінку щодо свого здоров’я та життя. Кожна група за цей час стала дружною творчою командою зі спільними інтересами та планами на здорове та щасливе майбутнє.

Педагоги-організатори Дитячого центру «Молода гвардія» спробували себе в новій ролі: проводили тренінгові заняття «Дорослішай на здоров’я» разом із досвідченими тренерами.

Учасники зміни не тільки навчалися, але й за ініціативи організаторів і творців зміни взяли активну участь у творчих конкурсах малюнків – «Здоров’я – цінність життя», фотографій – «Підлітковий світ – світ взаємин», соціальної реклами – «Ми за здоровий спосіб життя!». Кращі роботи були відзначені свідоцтвами та цінними подарунками від Фонду Народонаселення ООН в Україні.

Переможцями вищезазначених конкурсів стали: Меншикова Софія (Донецька область), Танчева Дар’я (Автономна Республіка Крим), Яроменко Антоніна (Вінницька область), Петричкович Вікторія (Миколаївська область), Сухомлінов Олександр (Донецька область), Черкаська Анастасія (Полтавська область), Черненко Дар’я (Запорізька область), Боцман Крістіна (Харківська область), Швачко Дмитро (Київська область), Шостак Ірина (Черкаська область), Кравець Олександр (Черкаська область), Васько Станіслав (Закарпатська область).

Також під час зльоту відбувся конкурс на розробку проекту логотипу зміни «Дорослішай на здоров’я», що відтепер проводитиметься в «Молодій гвардії» щорічно. Переможцем конкурсу стала Ольга Шулик із Хмельницької області.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *