На Полтавщині понад 300 дітей цьогоріч відчули сімейне тепло - fggfВід початку року до сімейних форм виховання на Полтавщині долучилися 310 дітей, що на 25 дітей більше, ніж минулого року.

Про це повідомила на прес-конференції начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Інна Конончук.

За її словами, за останні 9 місяців на Полтавщині усиновили 41 дитину, з них 39 дітей (95,1%) – громадянами України, 2 дитини – іноземцями. Також цього року 3 сім’ї усиновили по 2 дитини, 1 сім’я – 3 дітей.

«Влаштування дітей, особливо до дитячих будинків сімейного типу, дає змогу зберегти родинні стосунки між дітьми. Ми вживаємо всіх заходів щодо забезпечення спільного проживання братів і сестер у таких сім’ях. На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» в області проводимо засідання колегіальних органів, наради та Координаційні ради у справах дітей. Кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку служб у справах дітей, за 3 роки зменшилась на 12,3 %, зараз їх в області 2 533 дитини»,- зазначила Конончук.

Загалом сімейними формами виховання охопили 2 100 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, це 83,1 % (у 2012 р. – 78,9 %) від їх загальної кількості.

Окрім створення умов для влаштування дітей в сім’ї, працівники соціальних служб проводять роботу із батьками, які мають ризик позбавлення батьківських прав.

За інформацією Полтавської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *