Робота студенток ЖДУ імені Івана Франка вразила професіоналів на телефестивалі «Дитятко» - 1 Куліков журналліст телеведучий. Україна.Студентки Інституту філології та журналістики ЖДУ імені Івана Франка, які навчаються на спеціальності «Видавнича справа та редагування», Олена Семенюк і Тетяна Сироп’ятова отримали високу оцінку експертної ради V Міжнародного телевізійного фестивалю «Дитятко».

Нещодавно в Харкові відбувся V Міжнародний телевізійний фестиваль «Дитятко» – для талановитих і небайдужих до телебачення дітей. У фестивалі взяли участь понад 100 колективів із різних регіонів України, а також із Росії, Білорусії, Молдови та Болгарії.

Компетентне журі фестивалю відібрало близько 150 конкурсних робіт для участі у фіналі. До цього списку увійшла й робота студенток Інституту філології та журналістики ЖДУ імені Івана Франка, спеціальності «Видавнича справа та редагування» Тетяни Сироп’ятової та Олени Семенюк, а також їхньої колеги по Школі юних журналістів Катерини Ставінської «Весняні новини від ШЮЖ», яку високо оцінили члени журі фестивалю.

Протягом чотирьох днів на учасників чекала насичена програма: квест, екскурсії, гольф-клуб, зоопарк і численні майстер-класи від членів журі – відомих журналістів, режисерів, письменників, теле- та радіоведучих.

Важливим елементом фестивалю було творче завдання на тему «5 елемент». Дівчата-учасниці Школи юних журналістів підійшли до виконання завдання творчо та креативно і не залишили байдужими членів журі.

З цього приводу голова МГО «Сучасний Формат» Жанна Соловйова надіслала ректору ЖДУ імені Івана Франка Петру Сауху лист, у якому висловила щиру подяку викладачам кафедри видавничої справи, редагування та основ журналістики за високий рівень професіоналізму, якісну підготовку студентів, сумлінну творчу роботу та вагомий особистий внесок у розвиток журналістики.

Прес-центр ЖДУ імені Івана Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *