Як залучити дитину до занять спортом - sport kidХороші звички необхідно виробляти з самого дитинства, і вони надалі стануть звичним способом життя.

Заняття спортом необхідні не тільки для фізичного розвитку хлопчиків, а й дівчаток. Для останніх можна вибрати легку атлетику або танці.

Залучаючи дитину до спорту, ви піклуєтеся не тільки про її фізичне здоров’я, а й про емоційне.

1. Ви – приклад для наслідування

Діти –  повне віддзеркалення батьків. Щоб залучити ваше чадо до заняття спортом, необхідно продемонструвати жагу до спорту власним прикладом. Знайдіть вільний час і ходіть із дитиною в басейн, вихідні проводьте на іподромі або футбольному полі.

2. Домашній спортзал

Можна не відвідувати секції, а зробити спортзал удома. Якщо ви живете в приватному  будинку, це буде дуже просто, адже у вас багато місця і є, де розвернутися. У квартирі ж можна використовувати нестаціонарні пристосування. Наприклад, для дівчаток підійде скакалка й обруч, для хлопчиків –  розкладний турнік зі сходинками, які після тренування можна скласти на балконі або в будь-якому іншому місці.

Користь домашнього спортзалу в тому, що ним можна користуватися скільки завгодно часу.

3. Зарядка як сімейна традиція

Почніть усією сім’єю робити зарядку. Це піде на користь не тільки вашій дитині, а й вам. Але головне – системність. Робіть прості вправи під веселу музику кожен день.

4. Свіже повітря

Якщо погода дозволяє, альтернативу спортивним секціям можна знайти на свіжому повітрі. І дівчаткам, і хлопчикам цікаво кататися на велосипеді, самокаті, скейті тощо.

5. Заохочення

Використовуйте заохочення за досягнення. Наприклад, стимулюйте покупкою нового спортивного обладнання, одягу, походом у кіно і т.д.

Якщо ви не бачите свю дитину в майбутньому професійним спортсменом, все одно фізичний розвиток дуже важливий. Досить 2-3 рази на тиждень відвідувати спортивні секції – і у вашого сина чи дочки буде значно менше проблем зі здоров’ям.

Найважливіше пам’ятати, що фізичні вправи повинні приносити радість, а не знесилювати дитину. Не варто змушувати займатися донезмоги. Все має бути в міру.

За матеріалами сайту sunny7.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *