Миколаївські школярі вибороли ІІ місце на чемпіонаті Європи «Єднання заради миру» - sklФутбольна команда комунального закладу «Загальноосвітня школа – інтернат І-ІІІ ст. – центр загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації» Миколаївської обласної ради – переможець Всеукраїнських змагань по футболу, що проводилися в м. Донецьку. Миколаївські школярі захищали честь своєї країни на чемпіонаті Європи «Єднання заради миру», серед дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, який відбувся у м. Стокгольм (Королівство Швеція).

У фіналі взяли участь команди з Республіки Болгарія, Королівства Данія, Латвійської Республіки, Республіки Гана, Королівства Норвегії, Румунії, Великобританії та інших країн Європи. 

У змаганнях відзначилися вихованці школи – юні футболісти: Олександр Бузіка, Ростислав Бурч, Дмитро Криворотий, які забили по 4 голи. Ще по голу додали Євген Криворотий і Василь Заблудняк. Забивши 14 голів, команда успішно виборола друге місце в чемпіонаті, поступившись лише команді Румунії.

Миколаївські юні футболісти показали приклад своїм дорослим колегам.

За інформацією Департаменту освіти і науки та молоді Миколаївської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *